Haber

10 gündür deprem bölgesine gitmeyen Devlet Bahçeli’nin yaptığı paylaşım yine gündemde!

Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybedenlerin yasını tutmaya ve depremzedelerimiz için yardım toplamaya devam ediyoruz. Bu süreçte sürekli gündemde olan siyasi figürleri de aradık, gittikleri deprem bölgelerinden canlı yayınlarını ve açıklamalarını takip ettik.

Dolayısıyla sadece bugün değil geçmişte de siyasetçilerin beyin sarsıntısı ile ilgili söylemleri yeniden gündeme geldi; Devlet Bahçeli de bu isimlerden biriydi. MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin 17 Ağustos 2017’de yaptığı paylaşım sosyal medyanın gündemine oturdu. Detaylar burada…

6 Şubat’ta ülkemizi derinden sarsan ve çevre 10 ilde büyük hasara yol açan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından kaybettiğimiz canlar için yas tutmaya ve depremzedelerimiz için mücadeleye devam ediyoruz.

Son 10 yılda hepimiz sarsıntı bölgelerinden en ufak bir haberi, yayıncıların açıklamalarını ve kurtarma ekiplerinin görüntülerini büyük bir dikkatle takip ettik.

Ve tabii ki ülkemizin sürekli gündeminde olan siyasi figürlerin deprem bölgelerine giderek yaptıkları açıklamaları izledik.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan muhalefet partisi liderleri ve belediye başkanlarına kadar çok sayıda kişi deprem bölgesini ziyaret ederek taziyelerde bulundu ve yardım seferberliğine katıldı.

Bu süreçte deprem bölgesine gitmeyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Şubat’ta yaptığı ikinci açıklamada taziyelerini iletmiş ve ülkemizin geçmişte yaşadığı şoklardan bahsetmişti.

AFAD’a 1 milyon TL bağışta bulunan Bahçeli, Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’un çalışmalarını eleştiren açıklamalarda da bulundu.

‘Devletin yapamadığı, sakinleşip yetişemediği, ahbapların, babaların akbabalar gibi kanat çırptığı ne var? Devleti aciz gösterircesine sosyal medyaya akın edenler, oturdukları dalı kestiklerinin ne zaman farkına varacaklar?’

Bugün Bahçeli’nin 17 Ağustos 2017 Gölcük Depremi anısına yaptığı paylaşım yeniden gündeme geldi ?

Bahçeli’nin gündeme gelen paylaşımına çok sayıda sosyal medya kullanıcısı yanıt verdi;

Devlet Bahçeli’nin 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nde ANAP ve MHP koalisyon hükümetinde Başbakan Yardımcısı olduğunu hatırlatalım.

haber-elmali.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu