Haber

Ahmet Davutoğlu, ‘Bir Kira Bir Ev’ Kampanyası Kapsamında Deprem Mağduru Ailenin Bir Yıllık Kirasını Karşılayacak

İzmir Büyükşehir Belediyesitarafından başlatılan ‘Bir Kira Bir Ev’ kampanyasının canlı yayınına katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı. Ahmet Davutoğlu, eşi Sare ile Davutoğlu’nun bir yıllık kirayı bir ailenin karşılayacağını söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ekim 2020 İzmir depremi sonrası İzmirli depremzedeler için başlattığı ‘Bir Kiralık Bir Ev’ kampanyası, Kahramanmaraş merkezli depremzedeler için devam ediyor. Halk TV’de bu akşam düzenlenen ‘Bir Kira Bir Ev’ kampanyasına çok sayıda vatandaş bağışta bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da bugün Halk TV’de ‘Bir Kira Bir Ev’ kampanyası için telefonla canlı yayına katılarak depremzede bir ailenin bir yıllık kirasını eşi ve kendisi adına ödeyeceğini duyurdu. . Davutoğlu şunları söyledi:

“Öncelikle bu büyük afet münasebetiyle, hayatını kaybeden milletimize ve tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum. Millet olmak, sahip olunan bir kimliktir. Dayanışma ile büyük imtihanlarda ortaya çıktı.Bu itibarla bu süreçte depremzedelerin acılarını dindirmeye çalışan tüm gönüllü kurum ve kuruluşlara ve sivil toplum kuruluşlarına, toplum kuruluşlarına ve tüm yetkililere teşekkür eder, teşekkürlerimi sunarım. Bu güzel kampanya için bir kez daha sizlerle.

“HATAY’A KONTEYNER MERKEZİ İNŞA ETTİK”

Sarsıntının ilk anından itibaren parti olarak çok geniş kampanyalarda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Hatay’da konteyner şehir kurduk. 150 civarında depremzedeye ulaşmaya çalıştık. Artık sadece siyasetçiler olarak değil, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak milletimizin emrindeyiz. Eşim Sare Hanım ile birlikte bir ailenin bir yıllık kirasını karşılayarak bu kampanyaya mütevazi bir katkı sağlamak istiyoruz. Depremzedelere yuva sağlamaya çalışan tüm yetkilileri tebrik ediyorum.”

Kaynak: ANKA / Günümüz

haberdortdivan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu