Haber

Akşener: Komik şeyler oluyor, Erdoğan 21 yıl önce verdiği sözü bugün yine veriyor

UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, Bolu’da halka seslendi. Akşener, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile görüştüğü otobüse bindi.

“Komik bir şeyler oluyor. Bugün bu hükümetin 21 yıl önce vaat ettiği birçok şeyi vaat eden Sayın Erdoğan’la karşı karşıyayız” diyen Akşener’in konuşmasından önemli başlıklar şöyle:

“14 Mayıs’ta seçim yapılacak. Ya bu canavarca sistemin devamına ‘evet’ diyeceğiz ya da bu canavarca sistemin devamına ‘evet’ diyeceğiz. 15 Mayıs sabahı ya uyanacağız. tek adam sistemi veya 15 Mayıs sabahı ucube sistem kalkacak, yargı bağımsızlığı inşallah ekonominin yandaştan çıktığı, istihdamın konulduğu bir Türkiye’ye gözlerimizi açacağız. İleride işsizlik ortadan kalkıyor, hırsızdan hesap soruluyor, güneş ısınıyor… Çok komik şeyler oluyor, karşı karşıyayız.

ÇOCUKLARIMIZ Aç Aç UYUYOR: Ekonomi bitti kardeşim. 200 liram var bende, en büyük madeni para… Türkiye’nin en büyük madeni parası, 200 liraya bir kilo kıyma alamazsın. Çocuklarımız aç uyuyor. Çocuklarımızda bodurluk başladı. Millet İttifakı belediye başkanlarından Allah razı olsun. Sosyal belediyecilik nasıl yapılır onu gösterdiler. Farkında olmadan insanlara yardım ediyorlar. Yardım dağıtmıyorlar, hak dağıtıyorlar. Bir ağabeyimiz ‘İnsanlar yoksulluktan kanını satıyor’ diyor, biliyorum. Bu ülkede organını satanlar var, 15 Mayıs sabahı onları tasfiye edeceğiz. Eli kolu bağlı belediyelerimizin daha rahat iş yapmasını sağlayacağız. Emeklilerimizin maaşlarını en az asgari ücret kadar yapacağız.

‘İKİ HAYAL’ DİYENLER DÜŞTÜĞÜNÜZ DURUMU GÖRÜYOR MUSUNUZ?: Hayırlı yasanın kaldırılmasını isteyenler. 6284 sayılı İstanbul Sözleşmesi bir yana, kadın haklarını ilke olarak kabul etmedikleri gibi, ‘kadın karnından sıpayı, sırtından sopayı eksik etmesin’ zihniyetiyle yola çıkanlardan bize hikmet öğretsin. . Cumhuriyetin kurucularına ‘iki ayyaş’ diyenler, içinde bulunduğunuz durumu görüyor musunuz?

BENİ BAŞBAKANLIĞA LAYIK GÖRÜYORSANIZ OY VERECEKSİNİZ: Sizden bir isteğim var. Üç yıldır seyahat ediyorum. Bu dükkânların içinde hiçbir zaman kendi partimi övmedim, başkalarını karalamadım. Ama bugün oylarınızı İYİ Parti’ye istiyorum. Ben de oylarınızı 13. Cumhurbaşkanımız olacak Kemal Kılıçdaroğlu için istiyorum. Başbakan Meral diyorsun… Ben senin helal oylarınla ​​başbakan olmak istiyorum. Beni başkanlığa layık görürseniz oy vereceksiniz. Bu ülke de rahatlayacak.” (HABER MERKEZİ)

pazaryeriajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu