Ekonomi

Bakan Nebati’den Kılıçdaroğlu’na: Danışman tutun

Nebati, Twitter hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “deprem bölgesinde çalışanlara vergi avantajı sağlamak”teklifle ilgili “Bakanlığımızın attığı onlarca adımı bu süreçte takip edemediniz. Bilgi almakta zorlanıyorsanız ne yaptığımızı anlatacak iyi bir danışman bulmanızı tavsiye ederim.”değerlendirmesini yaptı.

Kılıçdaroğlu’nun deprem bölgesinde vergi tedbiri alınması gerektiğine ilişkin açıklamalarına değinen Nebati, şunları kaydetti:

“Depremin olduğu ilk andan itibaren deprem kuşağındayız. Tek odak noktamız vatandaşlarımızın tüm yaralarının bir an önce sarılması ve insanımızın her açıdan rahat etmesidir. Attığımız kapsamlı adımları buradan takip edebilirsiniz. Bakanlık olarak sadece vergilendirme açısından değil, paylaştığımız linkten her alanda atılan adımlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yeni adımlar. Kararlılıkla zorlamaya devam edeceğiz.”

Nabati, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan paylaşımının sonunda. “Deprem Sonrası Devreye Alınan Destek ve Tedbirler”Belgeyi ekledim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu