Yaşam

Bayraklı öğrenciler sınav öncesi moral depoladı

Bayraklı Belediyesi Sosyal Aktivite Merkezi’nde ücretsiz eğitim alan üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri, hafta sonu yapılacak Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı öncesi düzenlenen motivasyon etkinliğinde öne çıktı. Havuzlu Nikah Salonu’nda canlı müzik eşliğinde eğlenen gençler, yılın stresini atan gençler sınavda başarı sözü verdi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Öğrencilerimize güveniyor ve inanıyoruz. Hepsine başarılar diliyorum” dedi.

 

Öğrencileri motive eden eğlence

Bayraklı Belediyesi’nin sınavlara ücretsiz hazırlık kursları veren Sosyal Aktivite Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler, etkinlikte yılın stresini atarken, moral depoladılar. Bayraklı Havuzlu Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen motivasyon etkinliğine yaklaşık 150 öğrenci, öğretmen ve idareci katıldı. Etkinlik merkezi eğitmenlerinden His Harman, öğrencilerin sadece eğitimlerinde değil, manevi pekiştirmelerinde de her zaman yanlarında olduklarını belirterek, sınavda başarılar diledi. 12. sınıf öğrencimiz Ömer Faruk Gökseki, bize bu imkanları sağlayan ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanmamızı sağlayan liderimiz Serdar Sandal’a ve tüm öğretmenlerimize teşekkür etti” dedi. Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Davet Şahin de öğrencilere hitap ederek sınav öncesi moral verdi. Konuşmaların ardından etkinlik merkezi öğrencilerinden oluşan müzik grubu performanslarıyla beğeni topladı.

 

‘GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ’
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Eğitime verdiğimiz destekle okul öncesinden üniversiteye kadar her zaman öğrencilerimizin yanındayız. Geleceğin teminatı olan gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bayraklı’nın çocuklarına ücretsiz eğitim verirken, onlara hayallerindeki okullarda eğitim almalarının kapılarını da açıyoruz. Çocuklarımızın başarısı bizim için her şeyden önemlidir. Çünkü onlar bizim geleceğimiz ve yarının mimarları olacaklar. Tüm öğrencilerimize YKS’de başarılar diliyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kumluca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu