Teknoloji

Bu emektar özellik, artık hiçbir iPad modelinde yok!

Evinizin bir köşesinde eski nesil bir iPad bulunuyorsa, ona gözünüz gibi bakın. Çünkü bozulursa artık tamiri çok zor olacak. Zira Apple artık eski iPad’leri ürün gamından tamamen kaldırdı.

Apple’ın yeni iPad ürün gamı, 10. nesil iPad’ler ile başlıyor. Bundan önceki iPad’ler ise artık ürün gamından kaldırıldı. Bu da yakında bu eski iPad’ler için teknik destek ve yedek parça bulmanın zorlaşacağı anlamına geliyor.

9. nesil iPad’ler aynı zamanda, klasik 3.5 mm kulaklık girişi olan son iPad’lerdi. Apple bu jenerasyondan sonra 3.5 mm kulaklık girişlerini kaldırdı. Şimdi artık 9. nesil iPad satışları da durdurulduğuna göre, Apple’ın 3.5 mm kulaklık girişiyle tüm bağı koptu.

9. nesil mi 10. nesil mi almalıyım?

Bu arada artık giriş seviyesi iPad olan 10. nesil iPad’lerin fiyatlarında da 100 dolarlık indirim yapıldı. Böylece yurt dışı satış fiyatı 349 dolara düştü. Yine de hala deposunda iPad 9 bulunan elektronik mağazalarında fiyatı düşen ve 3.5 mm kulaklık girişine sahip iPad 9’ları bulursanız, sahip olduğu güçlü donanım, 3.5mm giriş avantajı ve düşük fiyatıyla çok harika bir fiyat / performans cihazı olabilir.

Ancak tabletinizin Apple Pencil gibi donanımları desteklemesini veya yeni nesil Apple kulaklıklarıyla çalışmasını istiyorsanız, en uygun fiyatlı alternatifiniz 10. nesil iPad olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu