Teknoloji

ChatGPT için Makale Analiz Aracı Geliştirildi!

Makale ve oyun yazdırma gibi özelliklere sahip yapay zeka ChatGPT Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Yapay zekanın arkasındaki grup olan Open AI, bir makalenin yapay zeka tarafından mı yoksa gerçek bir insan tarafından mı yazıldığını tespit etmek için kullanılır. ücretsiz bir araç tanıtıldı. ChatGPT için hesap oluşturan herkes bu ücretsiz araca erişebilir.

“Classifier” adı verilen bu yapay zeka aracı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. kullanıcı, bir makaleyi tara , sonucu öğrenmek. Open AI grubu, ücretsiz hizmetten etkili sonuç alabilmek için test edilen makalenin 150-200 kelime aralığında, minimum 1.000 karakter olması gerektiğini beyan eder. Ancak şirkete göre yine SınıflandırıcıGüvenmemelisin.

Sınıflandırma aracının başarı oranı yüzde 26 (şimdilik)

Open AI tarafından yapılan açıklamalarda, Sınıflandırma aracının başarı oranı şu anda yüzde 26 belirtildi. Yapay zeka tarafından oluşturulan bir metnin birkaç değişiklikle özgün hale getirilebileceğini hatırlatan Open AI, çocuklar tarafından yazılan veya İngilizce olmayan makalelerde de yanlış sonuçlar alınabileceğini belirtiyor. Grup, Sınıflandırma aracı daha iyi sonuçlar vermek içinçalışmaya devam edecek.

Classifier’ın piyasaya sürülmesi, ChatGPT ile ilgili tartışmaların devam ettiği bir zamanda çok değerlidir. Çünkü yapay zeka ile yazılan bu makaleler editörleri kovabilir Tartışmalar var. Ayrıca CNET gibi bazı internet siteleri şimdiden yapay zeka tarafından yazılan metinleri sunmaya başladı. Makaleyi kimin yazdığını anlamak için sağlam bir araç geride kalmaksağlayacak.

AI’nın Sınıflandırıcı aracını açın buradanUlaşabilirsin.

haberaksu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu