Haber

CHP Gençlik Kolları Üyeleri, Kılıçdaroğlu’nun ‘Emeklilere 15 Bin Liralık Bayram İkramiyesi’ Sözünü ‘Canlı Pano’ Yöntemiyle Vatandaşa Anlattı

CHP Gençlik Kolları, Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun emeklilere bayram ikramiyesi sözü, ‘canlı pano’ yöntemiyle sokaklarda.

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 Nisan’da Twitter hesabından yayınladığı videoda emeklilere verdiği sözü duyurdu. Kılıçdaroğlu, söz konusu görselde; “İktidara geldikten sonra 8 bin 500 lira ikramiyenize ek olarak bu Ramazan Bayramı’na ait 6 bin 500 liralık fark ek ödeme olarak hesaplarınıza yatırılacak. 15 bin lira da banka hesabınıza yatırılacak. Bir sonraki Kurban Bayramı’nda bir kere evet geriye dönük ödeyeceğim’ dedi.

CHP Gençlik Kolları Genel Sekreteri Ozan Işık, 16 Nisan’da yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye’nin dört bir yanında canlı reklam panoları olacağız. Emeklilerle kent meydanlarında, maaşlarını aldıkları banka önü Bankamatiklerden bir sonraki Kurban Bayramı’nda alacakları ikramiyeyi açıklayın.”

CHP Gençlik Kolları üyeleri, Kılıçdaroğlu’nun emeklilere vaatlerini içeren kartonları giyerek, “canlı pano” sistemiyle vaatleri vatandaşlara anlattı.

Kaynak: ANKA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu