Haber

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla buluştu

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, 10 Ocak’ta Ankara’da 81 valinin katıldığı program için şehir dışında olması nedeniyle bugün gazetecilerle buluştu. Vali Aydoğdu, Erzincan genelinde yürütülen çalışmalar hakkında gazetecilere bilgi verirken, herkese teşekkür ederek Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Kamuoyunu doğru, tarafsız ve ilkeli bilgilendirme görevini yerine getiren basın mensupları.

Vali Hamza Aydoğdu, Vali Yardımcıları Yusuf İzci ve Mehmet Emre Canpolat’ın yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, İl Kültür ve Turizm Müdürü Oğuzhan Kılıç hediye verdi. eğitim, sağlık, tarım, gençlik ve spor, özel yönetim çalışmaları, doğa sporları, kültür ve turizm konularında yürütülen çalışma ve projeler hakkında bilgiler.

Konuşmaların sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Vali Aydoğdu, 2024 yılının Erzincan yılı olacağının altını çizerek şehrin tanıtımında emeği geçen herkese teşekkür etti. -ERZİNCAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu