Ekonomi

HAK-İŞ: Ekonomi üzerinden kurulan kumpaslara milletimiz gelmedi

HAK-İŞ’ten yapılan açıklamaya göre Arslan, Ankara’da Özçelik-İş Sendikası misafirhanesinin temel atma töreninde konuştu.

Türkiye’de seçimlerin her zaman dünyaya örnek olacak şekilde yapıldığını, bunun dün bir kez daha tekrarlandığını belirten Arslan, 50 milyondan fazla seçmenin sandık başına gittiğini ve kendilerini yönetecek Cumhurbaşkanı’nı seçtiğini söyledi. 5 yıl.

Mahmut Arslan, milli iradenin barışçıl ve demokratik yollarla tecelli etmesinden memnun olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Kazananla kaybedene seçime katılan siyasi partilerin ve adayların Türkiye’nin kazandığını açıklamaları bizi de heyecanlandırdı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı seçim zaferinden dolayı bir kez daha kutluyoruz.”sözlerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın büyük bir seçim zaferine imza attığını belirten Arslan, şöyle devam etti:

Milletimiz bir kez daha küresel güçlerin entrikalarına, ekonomi üzerinden kurulan kumpaslara, algı operasyonlarına teslim olmamış, istikbaline sahip çıkmış, istikrarın, kardeşliğin, barış ve güvenin devamından, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafını kenetlemiştir.”

HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, temeli atılan misafirhanenin 7 katlı ve 84 yataklı olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu