Yaşam

Hayata dair değerli bir rehber: Korkma çünkü ben seninleyim

ensonhaber.com

Hepimiz etrafımızı endişe ve telaşla sardığımız, umutlarımızın azaldığı zor zamanlar yaşarız. Böyle zamanlarda kaybettiklerimizi düşünerek, hayatımızın geri kalanını mutlu ve huzurlu yaşamak için farkında olmadan önümüze bir set çekeriz. Yaralarımızı sarmak ve hayatımıza devam etmek istiyoruz ama bazen o gücü kendimizde bulamıyoruz.

Korkma, yalnız değilsin…

Uğur Koşar, yeni kitabında Allah’ın kurtuluş kanununu anlatırken aynı zamanda okuyucuya iç huzuru ve huzuru bulmanın yollarını gösteriyor.

Tanrı’nın kurtuluş yasası sizi tüm sorunlarınızdan kurtaracaktır. Bu yasa tüm uygun hizmetliler içindir. Sana kanunun sırrını veriyorum. Onunla huzura erer, bütün dertlerinizden kurtulursunuz. Kedere çare bulmayı öğrendiğinde, hayatın mutluluğa dönüşecek.

Çok okunan yazar…

God De Go Beyond adlı kitabı Türkiye’de ve dünyada milyonlarca okuyucuya ulaşan, Türkiye’de aylarca en çok satan kitaplar listesinin başında kalmayı başaran ve eserleri Almanca’ya da çevrilen yazar Uğur Koşar ve ingilizce. Bağ kanunlarını sade, anlaşılır ve naif bir dille yeniden yazdı.

Sayfa: 184

Uğur Koşar dedi ki:

ruhun olgunlaşması

“Seni yeni bir şeyle tanıştırmıyorum, sadece unutulmuş halinle tekrar buluşmana yardım ediyorum. Hayat şiirdir, matematik değil ve içinize çektiğiniz bu hayat, beyinlerin gelişiminden çok kalplerin ve ruhların olgunlaşmasının bir kutlaması olmalıdır.”

“Her sorunun kendi cevabı vardır”

Böylece yaşamanın aslında bir sanat olduğunu anlatır. Ona göre mutsuz insan yoktur, doyacağına inanmayan insan vardır ve insanı yoran hayat değil, geçmişi ve geleceği sürekli inşa eden kendi iç benliğidir.

Uğur Koşar “Her soru önce kendi cevabını doğurur…”Sözleriyle insanların aradığı cevapların aslında kendi derinliklerinde var olduğunu belirtiyor.

hayat yolculuğu

Kitap sayfası için link:

[email protected]

haber-nurdagi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu