Haber

Hülya Avşar Eski Eşi Kaya Çilingiroğlu ile İlgili Soruya Verdiği Hamileyim Yanıtıyla Beyin Yaktı

Yaptığı paylaşımlarla, ve konuşmalarıyla sık sık gündeme gelen ünlü isim Hülya Avşar’ı tanımayan yoktur. Geçtiğimiz gün eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir yemek çıkışı görüntülenen Avşar, muhabirlerin sorularına verdiği yanıtlarla çok konuşuldu. Gelin o anlara birlikte bakalım… ?

Hem oyuncu hem de müzikçi olarak bilinen ünlü isim Hülya Avşar sık sık gündeme gelen ünlüler ortasında yer alıyor.

Özellikle yaptığı açıklamalarla her seferinde gündeme gelmeyi başaran Avşar, en son Nükhet Duru’nun tayt açıklamasına ‘İsteyen istediğini giyebilir, isterlerse çıplak da gezebilirler.’ yanıtıyla çok konuşulmuştu.

Eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra ile Tarabya’da bir yer çıkışı görüntülenen Avşar, bu sefer muhabirlerin sorularına verdiği sorularla baş karıştırdı.

Avşar, kızını aracına uğurladıktan sonra Kaya Çilingiroğlu’nun “Gel sana evde sade bir kahve yapayım.” teklifine “Kaya, bana yürüyor. Beni eve atacak” diye cevap vererek herkesi güldürdü.

Neşeli halleriyle dikkat çeken ünlü isim muhabirlerin sorduğu “Kaya Çilingiroğlu ile bu aralar sık sık buluşuyorsunuz” sorusuna ise “Evet hamileyim” diyerek başları karıştırdı.

Hülya Avşar’ın bu karşılıklarına biz alıştık. Pekala siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu