Haber

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, Kuruçeşme Halkıyla Buluştu

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, cami cemaati ve Kuruçeşme Merkez Camii sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Hürriyet, “İzmit’in her mahallesine en iyi hizmeti götürmeye çalışıyoruz” dedi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmitlilerle fikir alışverişinde bulunmaya, taleplerini dinlemeye devam ediyor. Başkan Hürriyet son olarak Kuruçeşme Merkez Camii’nde vatandaşlarla buluştu. Kuruçeşme Merkez Cami Derneği Lideri Ali Kılınç’ın ev sahipliğinde düzenlenen Başkan Hürriyet, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, her alanda ve her bölgede en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirtti.

“ORTAK AKILLA HAREKET EDİYORUZ”

Başkan Hürriyet, “Vatandaşlarla sık sık görüşülerek verilen hizmetlerin anlatılmasına ve talep edilen hizmetlerin belirlenmesine önem veriyoruz. İzmit’in her mahallesine hizmet veriyoruz. Hizmetlerle ilgili görüş ve istekleriniz olursa eksiklerimizi tamamlamamıza imkan veriyorlar.” Her zaman sağduyuyu savunarak hareket ediyoruz. Cami cemaatimizin ve mahalle sakinlerimizin taleplerini yetkilerimiz çerçevesinde yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

keciborlu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu