Haber

Kameraları görünce poz veren ve dans eden kedi böyle görüntülendi

Kedi kameraları görünce böyle poz verip dans ediyor

TEKİRDAĞ Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde kameraları görünce kameralara poz veren sevimli kedinin otomobilin tavanında dans ettiği anlar kameralara yansıdı.

Süleymanpaşa ilçesine bağlı Ertuğrul Mahallesi’nde sokakta dinlenmeye çalışan kedi, bu kez kentte bir gazetecinin otomobiline binerek dinlenmeye gitti. O sırada otomobiliyle gelen gazeteci, kediyi kameraya aldı. Yanındaki kamerayı fark eden kedi, hızla ekrana dönerek poz vermeye başladı.

Kameraya odaklanan sevimli kedi, arabanın zemininde sırt üstü sürünerek ve zaman zaman taklalar atarak dans etmeye çalıştı. Sevimli kedinin soytarılık anları eğlenceli geçerken, gazetecinin kameraları tarafından anbean kaydedildi. Kısa sürede kendini sevdiren kedi adeta ilgi bekledi. Sempatik kedi daha sonra dans etmeyi bıraktı ve yanında ateş eden gazetecinin şefkatini bekledi.

Sokaktaki kedilere bakan Kenan Ograş, ‘Güneş’ isimli kedinin yoldan geçen tüm vatandaşları ürküttüğünü belirterek, “Gelen gidene ürküyor, dans ediyor, mahalleden kimseyi çıkarmıyor. kendini sevdirmeden.arabaya biner dans eder.dans etmediği gün yoktur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu