Haber

Kayserispor Başkanı Çamlı: ‘Transfer yasağının kaldırılması için gece gündüz çalışıyoruz’

– Kayserispor Lideri Çamlı: “Transfer yasağını kaldırmak için gece gündüz çalışıyoruz”

KAYSERİ – Kayserispor Lideri Ali Çamlı, transfer yasağının kaldırılacağını ve gerekli desteğin sağlanacağını söyledi. Önder Çamlı, “Ben bu işi yapamazsam burada olmayacağım. Bu yasağı kaldırmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Süper Lig gruplarından Kayserispor’un lideri Ali Çamlı, transfer yasağının kaldırılacağını söyledi. İstanbulspor ile oynanan hazırlık karşılaşmasının ardından basına açıklamalarda bulunan lider Ali Çamlı, kısa süre içinde kamuoyuna müjdeyi vereceklerini söyledi. Önder Çamlı, “Bu transfer yasağı öyle ya da böyle kalkacak. Ulusal ruhsat veremeyiz. Bunun sebebi oradaki transfer yasağına tabi borçlar. Ama bu şehir bu yasağı kaldırabilecek bir şehir. “

Transfer yasağını kaldırmak için gece gündüz çalıştıklarını belirten lider Ali Çamlı, “Bu işi yapamayacaksam burada olmam. Ben yaptığı işi onur sayan bir insanım. Ben yapamazsam bırakırım, yapabilen birini davet ederiz, o gelip bayrağı alır.”

Kayserispor Lideri Ali Çamlı da teknik heyete transfer sözü verdiklerini ve bu sözü yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi. Lider Çamlı, “Teknik heyete bir sözüm var. Geçen sezon gereğini yaptılar, bu sezon da yapacağız. Sözümüz sözdür” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu