Haber

Kiğılı, Rhein Neckar Löwen ile resmi giyim sponsorluğu anlaşması imzaladı

Kiğılı, Almanya 1. Lig hentbol takımı Rhein Neckar Löwen ile resmi giyim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre yurt içi ve yurt dışı spor Odaklı sponsorluklarla sporun kapsayıcılığına önem veren Kiğılı, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Türkiye Hentbol Federasyonu’nun yanı sıra İtalya Milli Basketbol Takımı, Romanya Milli Futbol Takımı, Başakşehir, Sivasspor ve Türkiye’nin resmi giyim sponsorluklarını da sürdürüyor. Alanyaspor futbol grupları ve Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı. giyim sponsorluğuna 2023 Almanya Kupası Şampiyonu hentbol takımı Rhein Neckar Löwen’i ekledi.

“Sponsorluklarımızla gurur duyuyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilal Suerdem, bir Türk markası olarak sporun evrenselliğini ve kapsayıcılığını desteklemek, branş gözetmeksizin her alanda spora ve sporcuya destek olmanın bir başka kaynak olduğunu belirtti. onlar için gurur verici.

Takım sponsorluklarının yanı sıra bireysel sporcuların desteklenmesine de önem verdiklerini belirten Suerdem, şöyle konuştu:

“Son 3 yıldır giyim sponsoru olduğumuz Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki A Milli Kadın ve Erkek Voleybol takımlarımızın dünya arenasında şampiyonluk podyumuna ulaşması bizi çok gururlandırdı. Desteklediğimiz takımların uluslararası arenadaki başarıları Arena hem markamızın hem de ülkemizin tanıtımı açısından aynı derecede değerli.

2023 yılında Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Alman Hentbol Takımı Rhein Neckar Löwen’in resmi giyim sponsoru olmanın heyecanını yaşadık. Almanya, büyük önem verdiğimiz ülkelerden biri. Bu takviyeler Almanya’daki hedeflerimizi simgeliyor. Sponsorluğumuzun hayırlı olmasını ve Rhein Neckar Löwen Hentbol Takımımıza bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu