Ekonomi

Koçaslanlar Holding, Ağır Vasıta Satış Danışmanlarına Tırsan Treyler Ürün Eğitimi Verdi

Çalışanlarının ve ticari bağlantı içinde olduğu tüm kuruluşların bir şirket olma misyonuyla yola çıkan, bunu yerli ve yabancı müşteri memnuniyeti anlayışıyla taçlandıran Koçaslanlar Holding, ağır vasıta satış danışmanlarına treyler işi eğitimi verdi.

Sektörün lider markalarından biri olan Tırsan’ın tüm ürünlerinin detaylı bir şekilde anlatıldığı toplantıda hizmet kalitesinin artırılması hedeflendi. Eğitimlerin son derece verimli geçtiğinin altını çizen Tırsan Türkiye Satış Direktörü Ertuğrul Erkoç, “Tırsan, treyler üretim adetlerinde Avrupa’da dördüncü, ürün çeşitliliğinde ise birinci. Tırsan Gebze Ar-Ge tesisinde 400 mühendis ve her türlü treyler testlerini yapmaktadır.Kocaslanlar Holding ve Tırsan uzun yıllardır birlikte çalışmaktadır.Verdiğimiz bu eğitim ile Tırsan treylerlerinin temel bilgileri ve müşterilerine sunacakları çalışmaların gerçek konumlandırması hakkında bilgilerinizi paylaştık. Yeni arkadaşlarımızla sahada, ayrıca daha önce bu eğitimleri almış arkadaşlarımızın bilgilerini pekiştirdik.”

Bölge Satış Müdürü Mehmet İbrahim Demir, “Yaptığımız Tırsan eğitimi ile Koçaslanlar Holding bünyesinde görev yapan ağır vasıta satış danışmanlarının bilgilerini tazelemeyi ve çevremize yeni katılan kişilere temel treyler eğitimi vermeyi amaçladık. Tırsan’ın tüm treyler işlerini de müşterilerimize sunuyorlar.Sunduğumuz bu işlerle ilgili müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri edinmeyi ve müşterilerimize eksiksiz bir hizmet sunmayı amaçladık.Bu amaçla verdiğimiz eğitim oldukça verimli geçti. Eğitimlerimiz belli aralıklarla yapılmaya devam edecek, fayda yaratmak adına her geçen gün katlanarak artırmaya devam edeceğiz” dedi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu