Sağlık

Memorial Sağlık Grubu Avrupa’ya açıldı

Memorial, Romanya’nın başkenti Bükreş’te bulunan Enyati Medical City’deki Monza Onkoloji Hastanesi’nin %100’ünü satın alarak kurumun 12. hastanesi olarak konumlandırdı.

Monza Onkoloji Hastanesi satın alındı

Bükreş’in ‘sağlık kompleksi’ olarak kabul edilen Enayati Medical City’de 11.000 metrekare kapalı alanda yer alan ve birçok farklı sağlık ihtiyacına tek çatı altında cevap vermeyi amaçlayan Monza Onkoloji Hastanesi, son durumu ile gelişmiş alt yapısı ve güçlü doktor kadrosu, başta onkoloji olmak üzere geniş bir yelpazede sağlık hizmetleri sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir komplekstir. 18 ay önce hizmete açılan ve 106 yatak kapasiteli hastane; 6 ameliyathane, 12 ağır bakım ünitesi, 12 kemoterapi odası ve 2 endoskopi işlem ünitesi bulunmaktadır. İleri teknolojisi ile dikkat çeken hastanede; Ayrıca da Vinci Xi Robotik Cerrahi teknolojisi, anjiyo, 3 Tesla MR, Bilgisayarlı Tomografi, Röntgen, Mamografi gibi gelişmiş görüntüleme üniteleri bulunmaktadır. Göğüs Cerrahisi, Jinekolojik Onkoloji, Göğüs Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sınır Cerrahisi, Kardiyoloji, Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Üroloji, Genel Cerrahi ve Dahiliye branşlarında sağlık hizmeti veren hastane hasta odaklı hizmetlerini sürdürüyor. Memorial kalitesi ve güvencesiyle eklenecek yeni hizmetler ve bölümlerle. o olacak.

Onkolojide bütüncül tanı ve tedaviler tek çatı altında

Kanser tanı ve tedavisinde ilgili branşları tek çatı altında birleştiren ve kurul kararı ile multidisipliner bir bakış açısıyla hastaya özel tedaviler planlayan Memorial, onkoloji alanında sadece Türkiye’den değil, Türkiye’den de hastalara yüksek standartlarda hizmet sunuyor. dünyanın birçok ülkesi. ile devam edecek

“Romanya’daki potansiyele inanıyoruz”

Türkiye’yi sağlıkta kalite standartlarıyla tanıştıran ve dünyada 21. sırada JCI Akreditasyon Belgesi alan Memorial Sağlık Grubu CEO’su Uğur Genç, kümenin Romanya yatırımı hakkında şu bilgileri verdi:

“Gururluyuz. Memorial Sağlık Grubu’nun hizmetlerini yurt dışına taşıyacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Hizmet sektöründe bir Türk firmasının yurt dışında başarılı olmasını hepimiz diliyoruz… Bunun için ilk adımı atmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Memorial olarak yılda 3 milyondan fazla hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti veriyoruz. Başta Onkoloji, Hematoloji-Kemik İliği, Onkolojik Cerrahi olmak üzere birçok özel tedavi için Romanya’dan gelen hastalar kurumumuzu tercih etmektedir. Romanya sağlık sistemindeki gelişmeleri uzun süredir takip ediyoruz ve tüm paydaşlarımızla birlikte bu sistemin ilerlemesine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Memorial’ın en değerli varlıklarının ortasında yer alan; Romanya’da kaliteli, etik ve güvenilir sağlık hizmeti vermeye hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti odaklı olarak devam edeceğiz. Romanya’da çok güçlü bir akademik kadro ve teknoloji ile hizmet vermeye başlıyoruz ve bunları her zaman geliştireceğiz. Memorial’ın dünya çapında birçok hastane ve ülke arasında bir marka olarak adından söz ettirmesi ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Yatırım için Romanya’yı tercih etmemizin en değerli sebebi, buradaki potansiyele yürekten inanmamızdır. Deneyimlerimizi Romanya’da yaşayan tüm hastalarımıza sunmak bizim için ayrıca bir zevktir. Bilgimizi ve inandığımız tüm varlıkları hastalarımıza daha yeterli sağlık hizmeti sunmak için kullanacağız. Türkiye’de olduğu gibi Romanya’da da her hasta bizim ailemizin bir ferdi olacak. Annemize, babamıza, kardeşlerimize, çocuklarımıza yaklaştığımız gibi hastalarımıza da birebir empati ile hizmet edeceğiz. Yurtdışı yatırımı için 15 aydır yoğun bir şekilde çalışıyorduk. Romanya’dan sonra farklı ülkelerde de olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu