Haber

Soylu: O kadar çok çalışalım ki kemiksiz bir zafer kazanalım

Bağcılar Halk Sarayı’nda düzenlenen AK Parti teşkilat toplantısında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 14 Mayıs seçimlerine az bir süre kaldığını ve çok çalışmaları gerektiğini vurgulayarak, “Öyle çalışalım ki kemiksiz bir zafer kazanalım. .Bir zafer kazanalım.Bunu birlikte başaralım.AK Parti teşkilatları sahaya çıktıklarında,inançlarıyla bugüne kadar yaptıklarının şerefiyle milletimizin kucaklamasına hazır olan teşkilatlardır” dedi.

Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın millete inanarak Türkiye için 20 yıl, ardından 50 yıl ve 70 yıl, şimdi de 100 yıl hedef koyduğunu söyledi.

Erdoğan’ın koyduğu hedefi tamamlamak zorunda olduklarını vurgulayan Soylu, “AK Parti çizgisinden şaşmayan bir siyasi partidir. Siyaset üstü bir dava anlayışının tercümesidir. Türkiye’nin en tecrübeli partisidir. Türkiye, iktidarda en tecrübeli partidir. Saldırılara karşı en tecrübeli partidir. Türkiye” “Türkiye Cumhuriyeti’nin birçok sorunu karşısında yüksek tecrübesini ortaya koyan bir siyasi partidir. Siz de tecrübelisiniz. Tecrübenizi, bütün müktesebatınızı, bütün anlayışınızı bu seçimde ortaya koymanızı istiyorum” dedi. ​(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu