Yaşam

MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı All Star’da yer almayacağını duyurdu

masterchef All Star’ın çekimleri hız kesmeden devam ederken, eski yarışmacılar da kadroya dahil olmaya devam ediyor. Yarışmaya katılıp katılmayacağı merak edilen MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, bir video yayınlayarak All Star’da olmayacağını söyledi.

“AYNI ŞEYİ İKİ KEZ YAPMAM”

Yarışmanın ardından kendi restoranını açan Serhat Doğramacı, takipçilerinden gelen sorulara yanıt olarak bir görsel yayınlayarak yarışmaya neden dönmeyeceğini şu sözlerle açıkladı: “MasterChef All Star’a katılmıyorum. Bunu neden açıklamak zorunda kaldığımı anlıyorum ama 1-2 sayfa paylaştığımda sanırım kafa karışıklığı oluştu.” “Yolum uzun. MasterChef çok güzel bir program, bana çok şey kattı. Beni tanımanıza yardımcı oldu. Ama hiçbir zaman aynı şeyi iki kere tekrar etme isteği duymadım.”

“ALL STAR’A KATILMAYACAĞIM”

“Yarışmanın ikinci haftasında yapımcımıza da bu yarışmayı kazandığımı ve ardından All Star’a katılmak istemediğimi söyledim. Tabii o da güldü ve ‘Bir kez kazanın, sonra bakarız’ dedi. ‘ “Ama kararım hiçbir zaman değişmedi arkadaşlar. All Star’a katılmayacağım. Tüm yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Şeflere de başarılar diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu