Haber

Stefan Kuntz’un “Melissa Vargas’a sormamız lazım” sorusu salonu kahkahalara boğdu.

EURO 2024 Elemeleri’nden iyi sonuçlar almak istediklerini belirten Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Avrupa Şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımı’ndan Melissa Vargas’ı öven Kuntz, “Melissa Vargas’a ‘Futbol oynayan kız kardeşi var mı?’ diye sordum. “Sormamız lazım.” dedi.

“HÜCUMDA OYNAYAN KARDEŞ AVRUPA ŞAMPİYONLUĞUNDA ŞANSIMIZI ARTTIRIR”

Stefan Kuntz açıklamasında şunları söyledi: “Melissa Vargas’a ‘Futbol oynayan bir kız kardeşi var mı?’ diye sordum. “Sormalıyız. Belki onun da bir kardeşi vardır. Özellikle hücumda oynayacak bir kardeşimiz Avrupa Şampiyonası’nda şansımızı artıracaktır.” dedi.

“YABANCI TEKNİK MÜDÜR İLE BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİLER”

Avrupa şampiyonu milli takımın teknik direktörünün yabancı olduğunu belirten Kuntz, “Kadın Voleybol Milli Takımı’na güven meselesi otomatik olarak geliyor. Yabancı bir arkadaşım yıllardır görevde. Ondan önce de yabancı teknik direktörleri vardı. Büyük bir başarı elde ettiler. Bu nedenle yabancı antrenörlere güvenilebileceğini düşünüyorum.” ” dedi.

“ONLARA BU GÜVENİ GÖSTERDİK”

Futbolda güven ortamının arttırılması gerektiğini belirten Kuntz, “Hamit (Altıntop) ile birlikte Milli Takım’dan genç ve yıldız takımlara güven oluşturmak istiyoruz. Bu nedenle Kazımcan ve Bertuğ’u artık kadroya aldık. Milli Takım’ı Ümit’e devrettim ve onları Milli Takım’a transfer ettim.” “Biz onlara bu inancı gösterdik. Seyircimizin de bize olan inancını sürdürmemiz gerekiyor. Eleme gruplarından çıkıp Almanya’da başarılı bir sonuç elde etmek istiyoruz.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu