Haber

Antalya Büyükşehir, Depremzedeler İçin Doğu Garaj Giyim Bankası’nı Açtı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde depremzedeler için giyim bankası kurdu. Kadın-çocuk ve erkek olmak üzere iki bölümden oluşan mağaza, haftanın 7 günü hizmet verecek.

antalya Büyükşehir Belediyesi, deprem bölgelerinden Antalya’ya gelen depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için Cam Piramit’ten sonra Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nin altında iki mağazadan oluşan bir giyim bankası kurdu. Giyim mağazalarında monttan kabana, iç giyimden eldivene, ayakkabıdan bebek kıyafetine kadar tüm ihtiyaçlar bulunuyor. Cam Piramit Afet Merkezi’ne yapılan bağışlardan seçilen eserler, organize bir şekilde kıyafet bankasının raflarına yerleştiriliyor.

HAFTANIN 7 GÜNÜ AÇIK

Depremzedeler, haftanın 7 günü sabah 08.30’dan akşam 17.30’a kadar Doğu Garajı Kıyafet Bankası’nı kullanabilecek. Giyim bankasına gelen depremzedeler tüm giyim ihtiyaçlarını karşılarken, çocukları da alan içerisinde oluşturulan oyun parkında vakit geçirebiliyor.

İHTİYAÇLARINI SEÇECEKLER

Deprem Bölgede yaşayan vatandaşların yaşadıkları bölgelere göre Türkiye’nin çeşitli illerine gönderildiğini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Demir, Antalya’ya gelen depremzedelere de yardım ulaştırıldığını söyledi. Demir şu bilgileri verdi:

“Cumhurbaşkanımızın talimatıyla kurduğumuz Cam Piramit Yardım Merkezi’nde, gönüllülerin bağışladığı her türlü malzemeyi Antalya’ya gelen depremzedelere ulaştırıyoruz. Bugünden itibaren depremzedelere seçme imkanı sunuyoruz. ihtiyaçlarını Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde kurduğumuz iki mağazada Cam Piramit Depremzedelerimizi Doğu Garajı’ndaki mağazamıza götürmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için ring seferi düzenleyeceğiz.”

Kaynak: ANKA / Yerel

haber-kovancilar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu